Porsche 911 3.2 Carrera Coupé "g50-gearbox And 117.000 Km" Top Quality 911...

Afstand: ... km.
Postcode (NL)
Gallery Aaldering
Arnhemsestraat 47
6971 AP Brummen
Gelderland (NL)
Tel. 0575-564055
Website
Print
Specificaties
Prijs  € 118.750,00
Merk  Porsche
Model  911
Type  3.2 Carrera Coupé "g50-gearbox And 117.000 Km" Top Quality 911...
Bouwjaar  1988
Km.  117.524 km.
Carrosserie  Coupe
Brandstof  Benzine
Transmissie  Handgeschakeld
Kleur  Rood
Deuren  2
Opties
Lederen bekleding
 
Opmerkingen
Aanvullende opties en accessoires
Wettelijke garantie
Bijzonderheden
U kent het geluid een Porsche 911 uit de jaren 80 wel. De luchtgekoelde zescilinder boxer. En deze loopt precies zoals het hoort.
Wat u hier ziet is een Porsche 911 Carrera 3.2 uit 1988. Europese uitvoering, en daarmee zoals Porsche het bedoeld heeft. Daarnaast het complete plaatje: Indisch Rot, zwart velours met Nadelstreifen, handgeschakeld, G50-bak. En met 117.000 kilometers een zeer aantrekkelijke kilometerstand.

De Carrera 3.2 kwam in 1984 als opvolger van de SC, en was, met de wijsheid van nu, de meest verfijnde uitvoering van deze reeks. Het stuur is nog zonder airbag. Het interieur is eenvoudig qua opzet maar legendarisch in vormgeving. Het rijden is mechanisch en dit levert een fantastische rijervaring op.

In 1987 kreeg de 3.2 een upgrade waar veel liefhebbers op zaten te wachten: de G50-versnellingsbak. Zwaarder, degelijker en vooral: preciezer. U voelt het meteen als u wegrijdt. En dat gecombineerd met die luchtgekoelde boxermotor maakt dit model tot misschien wel het fijnste compromis tussen klassiek en modern. Deze Porsche is snel genoeg om mee te komen met de sportieve auto’s, maar puur genoeg om u te laten voelen wat rijden écht is.

En dan hebben we het nog niet gehad over de kleur. Indisch Rot met zwarte bekleding is misschien wel de meest tijdloze combinatie die u op een 911 kunt vinden. Het is sportief, klassiek, stijlvol en vooral: correct. Combineer dat met het feit dat deze Porsche zich nog steeds in de originele lak bevindt en u begrijpt waarom het hier niet zomaar om een willekeurige 3.2 gaat.

Het interieur is net zo goed. De beroemde velours ‘Nadelstreifen’ bekleding ziet er zeer netjes uit, het dashboard is fraai en de originele boekjes met bijbehorende facturen zijn allemaal aanwezig. Het rijden met deze Porsche overtuigt dan ook: dit gaat om een goed onderhouden exemplaar met weinig kilometers.

Rijdt u veel? Dat kan. De 3.2 staat bekend om zijn betrouwbaarheid en onderhoudsvriendelijkheid. Rijdt u weinig? Dan is dit er eentje die u gerust in de collectie kunt zetten. Origineel, correct en in zeer goede staat.

Kortom: u zoekt een echte 911? Een Carrera 3.2 met G50-bak, in Indisch Rot, netjes gedocumenteerd, met bescheiden kilometerstand en in zijn originele staat? Dan staat hij hier. Neem vandaag nog contact op met Gallery Aaldering en ontdek deze Porsche zelf. Wij exporteren onze voertuigen wereldwijd, vraag naar de mogelijkheden.
Meer informatie
Interieurkleur: Zwart
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Kenteken: PO-32-88

Laatst bekeken