Peugeot 5008 1.2t 7pers Active Carplay | Navi | Dab | Pdc | Trekhaak | Crui...

Afstand: ... km.
Postcode (NL)
Auto Roest bv
Parallelweg 1
4209 AA Schelluinen
Zuid-Holland (NL)
Tel. 0184601233
Website
Print
Specificaties
Prijs  € 16.750,00
Merk  Peugeot
Model  5008
Type  1.2t 7pers Active Carplay | Navi | Dab | Pdc | Trekhaak | Crui...
Bouwjaar  2019
Km.  92.366 km.
Carrosserie  Terreinwagen (SUV)
Brandstof  Benzine
Transmissie  Handgeschakeld
Kleur  Blauw
Deuren  5
Gewicht  1.385 kg.
Motorinhoud  1.199 cc.
Opties
ABS, Achterbank neerklapbaar, Airbag(s) voor, Airbag(s) achter, Airconditioning, Alarm, Armsteun, Centrale vergrendeling, Cruise control, Deelbare achterbank, Elektrische ramen, GSM carkit, Hoogteverstelling stoel, Lichtmetalen velgen, Metallic lak, Mistlampen, Navigatiesysteem, Onderhoudsboekje(s) aanwezig, Parkeersensor, Regensensor, Spiegels verwarmd, Startonderbreker, Stuur in hoogte verstelbaar, Stuurbekrachtiging, Traction control, Trekhaak, Zij-airbags
 
Opmerkingen
Aanvullende opties en accessoires

ExterieurLichtmetalen velgen 17"Parkeersensor achterBuitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarBuitenspiegels in carrosseriekleurChroom delen exterieurDakrailsDimlichten automatischElektronische remkrachtverdelingLED dagrijverlichtingmistlampen voor
InfotainmentNavigatiesysteem full mapMP3-spelerMultimedia-voorbereidingRadio
Interieur2 stoelen op derde rij7 PersoonsAchterstoelen uitneembaarArmsteun achterArmsteun voorBinnenspiegel automatisch dimmendElektrische ramen achterElektrische ramen voorPassagiersstoel in hoogte verstelbaarStuurbekrachtiging snelheidsafhankelijkStuur verstelbaar
VeiligheidAirbag(s) hoofd achterAirbag(s) hoofd voorAirbag(s) side voorAirbag passagierAlarm klasse 1(startblokkering)BandenspanningscontrolesysteemBrake Assist SystemElektronisch Stabiliteits ProgrammaHill hold functieRijstrooksensorVerkeersbord detectieVermoeidheids herkenning
Overige1e Eigenaar100% onderhoudenApple Carplay/Android AutoDabextra getint glas achtercentrale vergrendeling met afstandsbedieningConnected servicesstuur lederstuur multifunctioneel
Bijzonderheden
Met een SUV als deze hebt u een praktische en ruime auto, maar tegelijk biedt hij ook comfort en rijplezier. Het is een Peugeot 5008 die 92366 kilometer heeft gelopen, hij is van het bouwjaar 2019. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Of er nog opeens twee vriendjes extra meekunnen? Geen probleem, de derde zitrij is in een handomdraai toegevoegd. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De Peugeot is standaard voorzien van: parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 5008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Ook helpen het hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Bedrijfsinformatie
Let op! Uiteraard doen wij ons uiterste best om alle advertenties met de nodige zorg samen te stellen. Door de complexiteit en variatie van de voertuigen in onze voorraad kunnen wij niet garanderen dat de getoonde opties overeenkomen met de werkelijkheid.
Wij willen u dan ook vragen bij bezichtiging de auto, de aanwezige opties en specificaties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden te controleren. Na de aankoop kunnen er dan ook geen reclamaties gemaakt worden op basis van de in de advertentie getoonde specificaties!

Auto Roest bv heeft meer dan 50 jaar ervaring met het in- en verkopen van jonge gebruikte auto's. Al 50 jaar mogen wij ons bij de selecte club van BOVAG autobedrijven voegen en zijn wij ook een Bosch Car Service! De hoogste standaard met betrekking tot onderhoud en reparatie van auto's en bedrijfsvoertuigen.

*100% Onderhouden*
*BOVAG lid*
*BOVAG garantie*
*Bosch Car Service*

Heeft u buiten openingstijden een vraag? Dan kunt u deze via een WhatsApp bericht op +31184601233 stellen.
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2018 - jun. 2020
Kenteken: JJT-93-B

Technische informatie
Vermogen: 96 kW (131 PK)
Koppel: 230 Nm
Aantal cilinders: 3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 56 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 188 km/u
Wielbasis: 284 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Aantal zitplaatsen: 7

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Energielabel: B

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1

Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Auto Roest bv Parallelweg 1 4209AA SCHELLUINEN, NL 0184601233 http://www.autoroest.nl info@autoroest.nl

Laatst bekeken